Čekejte prosím...

Výjimečný den si zaslouží mimořádný šperk

ALOve Blog — 08.03.2021

Vyznání lásky exkluzivním prstenem

Plánujete, že svou drahou polovičku požádáte o ruku? Tuto jedinečnou chvíli si zapamatujete na celý život, proto je velmi důležité, jakým šperkem vyznáte svou lásku. Pokud jí chcete ukázat, jaký drahocenný a pevný je váš cit, dokážete to jen pravým diamantem.

V naší nabídce najdete zásnubní prsten v každé cenové kategorii

Vaše rozhodnutí ozdobit ji diamantem, nemusí rovnou znamenat, že na to utratíte celoživotní úspory. V ALOve nabídce zásnubních prstenů najdete nádherné kousky již od 4700 Kč.

Minimalistické zásnubní prsteny

Klasickým zásnubním prstenem nemůžete nikdy udělat krok vedle. Je už jen na vás, jestli zvolíte tradiční žluté, jemné bílé nebo něžné růžové zlato, s jedním centrálním diamantem nebo jednoduchou obroučkou s malými kameny.

Exkluzivní zásnubní prsteny po vzoru světových hvězd

Touží vaše partnerka po podobném šperku, jaký nosí vévodkyně Kate, herečka Mila Kunis nebo zpěvačka Katy Perry? Inspirujte se na našich stránkách a určitě si vyberete kousek, ve kterém vaše budoucí manželka zazáří!

Originální šperk, který vyzdvihne její jedinečnost

Při výběru snubního prstenu se nemusíte držet jen klasiky. Zvolit můžete různé tvary nebo druhy barevných kamenů. Darujte jí nevšední klenot, který každého zaujme.

Prohlédnout všechny zasnubní prsteny

Na velikosti záleží

Důležité při výběru prstenu není jen jeho design, ale také velikost diamantu a samotného prstenu. Samozřejmostí je, že při nákupu od ALOve dostane váš vysněný zásnubní prsten v luxusním dárkovém balení. Pokud potřebujete poradit, podívejte se na našeho průvodce výběrem diamantu a stáhněte si tabulku velikostí prstenů.

Další články

Z našeho blogu

Šperky také pro muže

Na Valentýna nesmíme zapomínat také na své muže a dokázat jim lásku neotřelým způsobem. ALOve pánské náramky jsou vkusné a nadčasové doplňky, které dodají vašemu muži šmrnc a osobitost. A pokud hledát...

ČÍST VÍCE

Inspirováno barvou roku Magenta

O tom, že ženy milují šperky a potěšíte je tímto luxusním doplňkem, není pochyb. Pokud chcete mít jistotu, že nový šperk bude 100 % in a odpovídat nejnovějším světovým trendům, inspirujte se barvou ro...

ČÍST VÍCE

Do nového roku v lesku

Nový rok je již v plném proudu a my Vám za ALOve přejeme zdraví a spokojenost. Doufáme, že jste přes vánoční svátky načerpali potřebnou energii a užili si čas s blízkými. I v letošním roce Vám budeme ...

ČÍST VÍCE

Garance doručení do Vánoc

Vánoce už klepou na dveře a zbývá posledních pár dnů pro objednání s garancí doručení do Vánoc. Šperky ALOve Vám dorazí včas u všech objednávek do 18.12., tak si pojďte vybrat, ať to stihnete. Samozře...

ČÍST VÍCE