Čekejte prosím...

Výjimečný den si zaslouží mimořádný šperk

ALOve Blog — 08.03.2021

Vyznání lásky exkluzivním prstenem

Plánujete, že svou drahou polovičku požádáte o ruku? Tuto jedinečnou chvíli si zapamatujete na celý život, proto je velmi důležité, jakým šperkem vyznáte svou lásku. Pokud jí chcete ukázat, jaký drahocenný a pevný je váš cit, dokážete to jen pravým diamantem.

V naší nabídce najdete zásnubní prsten v každé cenové kategorii

Vaše rozhodnutí ozdobit ji diamantem, nemusí rovnou znamenat, že na to utratíte celoživotní úspory. V ALOve nabídce zásnubních prstenů najdete nádherné kousky již od 4700 Kč.

Minimalistické zásnubní prsteny

Klasickým zásnubním prstenem nemůžete nikdy udělat krok vedle. Je už jen na vás, jestli zvolíte tradiční žluté, jemné bílé nebo něžné růžové zlato, s jedním centrálním diamantem nebo jednoduchou obroučkou s malými kameny.

Exkluzivní zásnubní prsteny po vzoru světových hvězd

Touží vaše partnerka po podobném šperku, jaký nosí vévodkyně Kate, herečka Mila Kunis nebo Katy Perry. Inspirujte se na našich stránkách a určitě si vyberete kousek, ve kterém vaše budoucí manželka zazáří!

Originální šperk, který vyzdvihne její jedinečnost

Při výběru snubního prstenu se nemusíte držet jen klasiky. Zvolit můžete různé tvary nebo druhy barevných kamenů. Darujte jí nevšední klenot, který každého zaujme.

Prohlédnout všechny zasnubní prsteny

Na velikosti záleží

Důležité při výběru prstenu není jen jeho design, ale také velikost diamantu a samotného prstenu. Samozřejmostí je, že při nákupu od ALOve dostane váš vysněný zásnubní prsten v luxusním dárkovém balení. Pokud potřebujete poradit, podívejte se na našeho průvodce výběrem diamantu a stáhněte si tabulku velikostí prstenů.

Další články

Z našeho blogu

Máj, lásky a diamantů čas

Tak jako již v 19. století psal Karel Hynek Mácha, máj je lásky čas. Stejně jako se probouzí a kvete příroda, tak rozkvétají i mezilidské vztahy. A proto, pokud chcete překvapit vaši lásku, potěšte ji...

ČÍST VÍCE

Pusťte barvy do vašeho života

Barvy nám do života přinášejí radost. V kolekci ALOve Bonbons naleznete mnoho druhů drahých kamenů, které hýří těmi nejkrásnějšími a nejrůznějšími barvami. Je už jen na vás jestli zvolíte drahokamy ru...

ČÍST VÍCE

Obdarujte ženy svého života

Jak pozvednout ženskou krásu lépe než nádherným šperkem. Květ zvadne, bonboniéra se sní. Potěšte ženu svého života něčím, co bude mít na celý život. Ukažte, jak dobře ji znáte a jak moc pro vás znamen...

ČÍST VÍCE

Získejte trendy cestovní šperkovnici zdarma!

Nenechte si ujít naši limitovanou nabídku a získejte trendy cestovní šperkovnici jako dárek zdarma.

ČÍST VÍCE