Rezervace schůzky
Butiky

Praha, Brno, Bratislava

alove-logo
0
0 Kč

FAQ

Všechny materiály pro výrobu šperků ALOve procházejí pečlivou kontrolou kvality. Klenoty jsou označeny platnými státními puncovními značkami, které dokládají, že jsou vyrobeny z materiálů, které odpovídají platným evropským normám.

Každý ALOve šperk je ze 14 nebo 18karátového žlutého, bílého nebo růžového zlata.

V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. Každý diamantový šperk od ALOve je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

Rozhodli jste se obdarovat vaši milovanou osobu diamantovým šperkem a nevíte si rady s výběrem vhodného diamantu? Ať už se jedná o zásnubní prsten, diamantové náušnice nebo luxusní náhrdelník, ukážeme vám, na co se před samotným nákupem zaměřit. Více v sekci Průvodce výběrem diamantu.

Stáhněte si list velikostí prstenu. Přiložte svůj současný prsten (nebo prsten vaší snoubenky) na vytištěný papír a najděte nejlepší shodu krytí vnitřního průměru s vyobrazenou velikostí. Číslo nad kružnicí představuje velikost vhodného prstenu.