Rezervace termínu schůzky
alove-logo
0
0 Kč

Jsme ALOve

Česká klenotnická společnost, srdce a ruce těch nejlepších šperkářů.

PROHLÉDNOUT ŠPERKY

Na začátku byla láska

Klenotník Alojz Ryšavý začal před téměř třiceti lety budovat společnost ALO diamonds, která je dnes synonymem vysoké kvality a luxusu. Zdobí ženy nejen v Čechách, ale i ve světě, kde budí poctivá klenotnická ruční práce velký respekt.

 

Značka ALOve je mladší sestrou ALO diamonds

Přinášíme s ní moderní, trendy a neokoukané šperky pro sebevědomé ženy a dívky. V každém originálním kousku, který navrhli a ručně vyrobili naši mistři šperkaři, se třpytí diamant.

 

Špičkové materiály

Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Každý diamantový šperk od ALOve je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

Každý ALOve šperk je ze 14karátového žlutého, bílého nebo růžového zlata. Zlaté šperky s diamantem zakoupíte již od 3 500 Kč.

 

 

Vybíráme z ALOve

Zákazníci jsou naše nejvzácnější šperky

…a s láskou se o ně staráme. V našich buticích pracují vyškolení odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem dárku pro všechny příležitosti nebo pro sebe. Nikdy totiž není pozdě se začít rozmazlovat.

ALOve šperky si můžete prohlédnout, vyzkoušet, zakoupit a nechat ošetřit v příjemném prostředí našich butiků, kde vám rádi poradíme.

 

Dárek pro každou příležitost

K narozeninám, výročí, zásnubám a svatbě, narození dítěte, maturitě a promoci, z lásky, jako poděkování, anebo jen tak…

 

 

Nakupovat šperky ALOve

PŘEJÍT NA ŠPERKY