Čekejte prosím...

Talismany ALOve pro štěstí a jejich význam

ALOve Blog — 10.06.2019

Štěstí v mnoha podobách

Historie talismanů sahá až do paleolitu, ale největší rozkvět zažívala ve starověkém Egyptě, kde se zdobily zlatem či vybrušovali z drahých kamenů. Od té doby se jejich obliba znásobila. Vyrábí se totiž s vírou, že druhému přinesou štěstí, proto jsou skvělými dárky pro partnera, kamarádku nebo děti.

Čtyřlístek

Legenda praví, že když byla Eva vyhnána z ráje, ukryla do svých vlasů čtyřlístek, který pak pronesla na svět. Najít dnes v přírodě tento malý zázrak není snadné, a proto si štěstí zajistěte šperkem ALOve ve tvaru pravidelného čtyřlístku. Ten ochraňuje a je také poslem zdraví a bohatství.

Strom života

Říká se o něm, že je to strom z Ráje nebo obraz placenty, která předává živiny novému životu. Přívěsek ALOve Strom života majiteli dodává potřebnou životní energii a vitalitu z fyzického a duchovního světa. Přináší mu také štěstí, moudrost, upevňuje rodinná pouta a hodnoty.

Ruka Fatimy

V některých kulturách symbolizuje ruku Boží, či ruku Marie, ale všude působí jako ochranný amulet před nebezpečím, uhranutím nebo komplikacemi při cestování. Ochraňuje ale také těhotné ženy a ty těsně po porodu, kdy jsou velmi zranitelné. Je skvělý dárek od partnera nebo pro kamarádku.

Lotosový květ

Lotosový květ je symbolem čistého srdce a energie a pomáhá při celkové očistě organismu. Šperky s lotosovým květem jsou velmi oblíbené u žen, které mají rády jógu, meditaci a východní kultury. Nosí se také proto, že udrží mladistvou energii v těle a jasnou mysl.

Další články

Z našeho blogu

Šperk jako nejkrásnější valentýnský dárek od srdce

Svátek svatého Valentýna letos připadá na pátek 14. února. Věděli jste, že svátek zamilovaných má svůj původ již ve 3. století, kdy kněz Valentýn i přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované dvo...

ČÍST VÍCE

Šperky se znamením zvěrokruhu

Ať už jste závislí na čtení svého horoskopu, patříte mezi milovníky hvězd nebo jste jen pyšní na své znamení, odhalte, co se ve vás skrývá. Vyzdvihněte i vy své silné stránky se zlatými diamantovými š...

ČÍST VÍCE

Máte už svůj první diamant?

Luxusní šperky ALO diamonds zřejmě každý zná. ALOve je její sesterská značka, která nabízí jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamanty za dostupné ceny, které se pohybuji již od 3 500 kor...

ČÍST VÍCE