Čekejte prosím...

Svatba na první pohled s ALOve: Jak vybrat svatební šperky?

ALOve Blog — 11.11.2020

Svatba na první pohled s ALOve

V ALOve jsme se stali hrdým partnerem nového pořadu TV Nova Svatba na první pohled. Kromě snubních prstýnků jsme nevěstu ozdobili diamantovými náušnicemi a náramky z kolekce Simplicity a Tenderness, které dokonale podtrhly její přirozenou ženskou krásu a půvab. Také vás čeká váš velký den? Nezapomeňte dodat vašim vysněným svatebním šatům, účesu a líčení třpytivou tečku - ty správné šperky.

Jak vybrat šperky ke svatebním šatům?

Při výběru vhodného náhrdelníku zvažte výstřih vašich svatebních šatů. Šaty bez ramínek nebo s ,,V" výstřihem nejlépe zdůrazní náhrdelník s centrálním diamantem nebo s jemnými liniemi bílého zlata posetého diamanty. S náhrdelníkem nezapomeňte sladit i náramek. Pokud jsou vaše svatební šaty bohatě zdobené nebo se zahaleným dekoltem, upoutejte pozornost třpytivými náušnicemi.

V jednoduchosti je krása

I v případě svatebních šperků platí zlaté pravidlo - méně je více. V jednoduchosti je krása a s minimalistickými diamantovými šperky z bílého zlata nikdy neuděláte chybu. Nechte se inspirovat našim výběrem - prohlédněte si kolekci Simplicity s něžnými diamantovými liniemi, kolekci Dots s diamantovými kuličkami nebo kolekci Tenderness a Love Message s diamantovými srdíčky.

S láskou ALOve

V ALOve si vážíme toho, že s námi sdílíte vaše jedinečné okamžiky a jsme připraveni vám s výběrem vhodných šperků kdykoliv poradit. Neváhejte se obrátit na naši online podporu.

VÍCE ŠPERKŮ

Další články

Z našeho blogu

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve i na Black Friday sázíme na kvalitu a nevšední luxus, a proto přinášíme exkluzivní výběr šperků s diamanty v neobvyklém odstínu.

ČÍST VÍCE

Pravý diamant pro tu pravou

Opravdovou lásku zpečetí jen zásnubní prsten s diamantem, který je stejně pevný jako ten nejhlubší cit. Hledáte prsten pro ženu svého srdce? V široké nabídce ALOve zaručeně najdete ten pravý.

ČÍST VÍCE

Splňte si letos vaše diamantové sny

Neodkládejte výběr vánočních dárků na poslední chvíli. Myslete na své milované už teď a připravte si pro ně třpytivé překvapení, na které jen tak nezapomenou. Nadělte si pod stromeček radost, úsměv a ...

ČÍST VÍCE

It's all about the ring

Poohlížíte se po originálním prstenu jen tak pro radost nebo si vybíráte ten pravý, který vás bude zdobit do konce života? Nechte se inspirovat naši nabídkou zásnubních prstenů i stylových kousků na k...

ČÍST VÍCE