Čekejte prosím...

Lucky Numbers & Letters: Vaše šťastné číslo a písmeno s diamantem

ALOve Blog — 18.08.2020

Vaše číslo, vaše písmeno, váš osobitý příběh

Hledáte originální dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv všem obdarovaným? Vsaďte na diamantové šperky se šťastným číslem z kolekce ALOve Lucky Numbers nebo písmenem z kolekce ALOve Letters, za kterým se skrývá osobitý příběh. A nezapomeňte, že čas od času třeba obdarovat i sebe!

Máte své šťastné číslo?

Magická síla čísel fascinuje lidstvo už po staletí. Staří Egypťané je vysekávali do kamenů, Mayové díky nim propočítali svůj kalendář a naši klenotníci do nich v kolekci Lucky Numbers vložili svůj talent. A máte vy své šťastné číslo? Na minimalistickém náramku nebo náhrdelníku ze 14kt bílého, žlutého nebo růžového zlata se bude skvěle vyjímat. Každé číslo navíc zdobí třpytivý diamant.

MALÝ TIP: Víte, jak si spočítáte své životní číslo? Sečtete celé datum narození a výsledek sčítejte tak dlouho, dokud nedostanete jednociferné číslo. Vaše čísla – váš život. Využijte jejich energii ve svůj prospěch.

PROHLÉDNOUT KOLEKCI LUCKY NUMBERS

Vaše písmeno, váš příběh

Třpytivá krása kolekce ALOve Letters – to jsou diamantová písmena, která každého upoutají a jenom vy víte, co se za nimi skrývá... Iniciály vás nebo vaší lásky? Význam písmenka zůstane navždy jen vaším tajemstvím, pokud budete chtít.

Minimalistické náramky a náhrdelníky z kolekce ALOve Letters propojuje jemný řetízek ze 14kt bílého, růžového nebo žlutého zlata s písmenem dle vašeho přání. Písmena jsme ozdobili diamanty, aby se vám na krku nebo na ruce krásně třpytila.

PROHLÉDNOUT KOLEKCI LETTERS

Další články

Z našeho blogu

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve i na Black Friday sázíme na kvalitu a nevšední luxus, a proto přinášíme exkluzivní výběr šperků s diamanty v neobvyklém odstínu.

ČÍST VÍCE

Svatba na první pohled s ALOve: Jak vybrat svatební šperky?

V ALOve jsme se stali hrdým partnerem nového pořadu TV Nova Svatba na první pohled. Kromě snubních prstýnků jsme nevěstu ozdobili diamantovými náušnicemi a náramky z kolekce Simplicity a Tenderness, ...

ČÍST VÍCE

Pravý diamant pro tu pravou

Opravdovou lásku zpečetí jen zásnubní prsten s diamantem, který je stejně pevný jako ten nejhlubší cit. Hledáte prsten pro ženu svého srdce? V široké nabídce ALOve zaručeně najdete ten pravý.

ČÍST VÍCE

Splňte si letos vaše diamantové sny

Neodkládejte výběr vánočních dárků na poslední chvíli. Myslete na své milované už teď a připravte si pro ně třpytivé překvapení, na které jen tak nezapomenou. Nadělte si pod stromeček radost, úsměv a ...

ČÍST VÍCE