Čekejte prosím...

Lucky Numbers & Letters: Vaše šťastné číslo a písmeno s diamantem

ALOve Blog — 18.08.2020

Vaše číslo, vaše písmeno, váš osobitý příběh

Hledáte originální dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv všem obdarovaným? Vsaďte na diamantové šperky se šťastným číslem z kolekce ALOve Lucky Numbers nebo písmenem z kolekce ALOve Letters, za kterým se skrývá osobitý příběh. A nezapomeňte, že čas od času třeba obdarovat i sebe!

Máte své šťastné číslo?

Magická síla čísel fascinuje lidstvo už po staletí. Staří Egypťané je vysekávali do kamenů, Mayové díky nim propočítali svůj kalendář a naši klenotníci do nich v kolekci Lucky Numbers vložili svůj talent. A máte vy své šťastné číslo? Na minimalistickém náramku nebo náhrdelníku ze 14kt bílého, žlutého nebo růžového zlata se bude skvěle vyjímat. Každé číslo navíc zdobí třpytivý diamant.

MALÝ TIP: Víte, jak si spočítáte své životní číslo? Sečtete celé datum narození a výsledek sčítejte tak dlouho, dokud nedostanete jednociferné číslo. Vaše čísla – váš život. Využijte jejich energii ve svůj prospěch.

PROHLÉDNOUT KOLEKCI LUCKY NUMBERS

Vaše písmeno, váš příběh

Třpytivá krása kolekce ALOve Letters – to jsou diamantová písmena, která každého upoutají a jenom vy víte, co se za nimi skrývá... Iniciály vás nebo vaší lásky? Význam písmenka zůstane navždy jen vaším tajemstvím, pokud budete chtít.

Minimalistické náramky a náhrdelníky z kolekce ALOve Letters propojuje jemný řetízek ze 14kt bílého, růžového nebo žlutého zlata s písmenem dle vašeho přání. Písmena jsme ozdobili diamanty, aby se vám na krku nebo na ruce krásně třpytila.

PROHLÉDNOUT KOLEKCI LETTERS

Další články

Z našeho blogu

Obdarujte ženy svého života

Jak pozvednout ženskou krásu lépe než nádherným šperkem. Květ zvadne, bonboniéra se sní. Potěšte ženu svého života něčím, co bude mít na celý život. Ukažte, jak dobře ji znáte a jak moc pro vás znamen...

ČÍST VÍCE

Získejte trendy cestovní šperkovnici zdarma!

Nenechte si ujít naši limitovanou nabídku a získejte trendy cestovní šperkovnici jako dárek zdarma.

ČÍST VÍCE

Nadační fond FAnn dětem: Adventní aukce šperku ALOve

I přes nepřízeň letošního roku se Nadačnímu fondu FAnn dětem již podařilo předat potřebným zdravotnickým a sociálním zařízením materiální vybavení v celkové hodnotě přesahující 2 500 000 Kč. Díky lask...

ČÍST VÍCE

Diamantové dárkové sety

Máme pro vás tipy na ty nejkrásnější dárky. Objevte naše diamantové bestsellery - nejoblíbenější náramky, náhrdelníky, náušnice a prsteny - a vyskládejte si třpytivé dárkové sety na míru. Při výběru d...

ČÍST VÍCE