Čekejte prosím...

Šperky se znamením zvěrokruhu

ALOve Blog — 20.08.2019

Víte, co o vás vypovídá vaše znamení? Nebo jaký bude váš osud?

Ať už jste závislí na čtení svého horoskopu, patříte mezi milovníky hvězd nebo jste jen pyšní na své znamení, odhalte, co se ve vás skrývá. Vyzdvihněte i vy své silné stránky se zlatými diamantovými šperky ALOve se znamením zvěrokruhu.

Spontánní oheň: Beran, Střelec, Lev

Beran je typický svým silným a energickým jednáním. Jde si za svými sny a hledá svou spřízněnou duši. Střelec hýří optimismem a rád se v životě usmívá. Nejšťastnější je, když má kolem sebe své přátele. Lev v sobě skrývá temperamentní a energickou duši. Má vysoké sebevědomí a nebojí se to ostatním ukázat.

Energická země: Býk, Panna, Kozoroh

Býk v sobě ukrývá velmi elegantní a stylové vystupování. Ve věcech má rád pořádek a hlídá si své soukromí. Panna žije v realitě, ale je to i snílek, který si jde za svými sny. V životě má ráda ve věcech pořádek a organizovanost. Kozoroh je typický svou klidnou a vyrovnanou povahou. Rád o věcech přemýšlí a jeho činy tedy předchází promyšlený plán.

Neuchopitelný vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnář

Blíženci v sobě ukrývají několik osobností. Jsou kreativní, otevření, přátelští a hýří pozitivní náladou. Váhy jsou elegantní znamení, které oplývá logickým myšlením a rádo se pohybuje mezi lidmi. Vodnář je silnou a nezávislou osobností, která umí svou svobodomyslností zaujmout. Ke spokojenému životu potřebuje svobodu.

Nezkrotná voda: Ryby, Rak, Štír

Ryby vynikají svou citlivostí a empatií. Možná se na první pohled zdá, že jsou silné, ale uvnitř jsou velmi zranitelné. Rak je mimořádně emocionálně založené stvoření, které se řídí svou intuicí. Rodina a láska jsou pro něj na prvním místě. Štír má velmi výjimečnou duši, která v sobě ukrývá hluboké city. Má silnou intuici a sebedůvěru.

Další články

Z našeho blogu

Šperk jako nejkrásnější valentýnský dárek od srdce

Svátek svatého Valentýna letos připadá na pátek 14. února. Věděli jste, že svátek zamilovaných má svůj původ již ve 3. století, kdy kněz Valentýn i přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované dvo...

ČÍST VÍCE

Máte už svůj první diamant?

Luxusní šperky ALO diamonds zřejmě každý zná. ALOve je její sesterská značka, která nabízí jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamanty za dostupné ceny, které se pohybuji již od 3 500 kor...

ČÍST VÍCE

Talismany ALOve pro štěstí a jejich význam

Historie talismanů sahá až do paleolitu, ale největší rozkvět zažívala ve starověkém Egyptě, kde se zdobily zlatem či vybrušovali z drahých kamenů. Od té doby se jejich obliba znásobila. Vyrábí se tot...

ČÍST VÍCE