Čekejte prosím...

Šperk jako nejkrásnější valentýnský dárek od srdce

ALOve Blog — 23.01.2020

Objevte šperky, kterými zaručeně vykouzlíte své polovičce úsměv na tváři a inspirujte se romantickými nápady na Valentýna.

Svátek svatého Valentýna letos připadá na pátek 14. února. Věděli jste, že svátek zamilovaných má svůj původ již ve 3. století, kdy kněz Valentýn i přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované dvojice? Pokud jste se i vy rozhodli tento výjimečný den plný lásky oslavit a udělat ženě svého srdce radost, podívejte se na naše tipy na valentýnské dárky a nápady, jak udělat tento den ještě nezapomenutelnějším.

Proč je šperk nejlepší valentýnský dárek?

Jak jinak říci své milované, že toužíte po tom, aby vaše láska trvala navěky, než šperkem s briliantem? Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. A diamantové šperky ALOve potěší ženu nejen na Valentýna, ale rozzáří jí tvář pokaždé, když se na ně podívá. Stanou se překrásnou ozdobou a připomínkou nezapomenutelných okamžiků.

Šperky Love Message

Málokterý symbol je více spojený s láskou jako srdce. Právě srdce se stalo neodmyslitelnou součástí šperků z kolekce Love Message. Šperky v podobě zlatých náramků a náhrdelníků se srdíčkem a briliantem se promění v tu nejtřpytivější a nejoslnivější milostnou zprávu všech dob.

Šperky No Ordinary Words

Jsou slova, která muži neříkají každý den a pro ženu sú stejně vzácná jako diamant. K těmto slovům patří láska, spojení miluji tě. Tato slova v sobě nesou ty nejhezčí emoce. Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit, jakou sílu mají, obdarujte svou milovanou zlatým šperkem s briliantem z kolekce No Ordinary Words.

Valentýnský TIP: Celý den ve znamení lásky

Přejete si, aby byl letošní Valentýn výjimečný od rána až do večera? Zahajte jej tím, že své drahé polovičce připravíte snídani do postele, v práci ji překvapte zaslanou kyticí jejich oblíbených květin i večer prožijte v duchu romantiky. Pozvěte ji na slavnostní večeři a předejte jí třpytivý valentýnský dárek.

Další články

Z našeho blogu

It's all about the ring

Poohlížíte se po originálním prstenu jen tak pro radost nebo si vybíráte ten pravý, který vás bude zdobit do konce života? Nechte se inspirovat naši nabídkou zásnubních prstenů i stylových kousků na k...

ČÍST VÍCE

ALOve Symbols: Můj diamantový talisman

My také, proto jsme prozkoumali všechny magické talismany a vybrali pro vás ty nejzaručenější. Ať už dáváte přednost tradičnímu křížku, oblíbenému symbolu nekonečna, tajemnému měsíci nebo amuletu ve t...

ČÍST VÍCE

Lucky Numbers & Letters: Vaše šťastné číslo a písmeno s diamantem

Hledáte originální dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv všem obdarovaným? Vsaďte na diamantové šperky se šťastným číslem z kolekce ALOve Lucky Numbers nebo písmenem z kolekce ALOve Letters, za kterým ...

ČÍST VÍCE

Charitativní kolekce ALOve Iluze by Bára Nesvadbová

Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se spojila ...

ČÍST VÍCE