Čekejte prosím...

Šperk jako nejkrásnější valentýnský dárek od srdce

ALOve Blog — 23.01.2020

Objevte šperky, kterými zaručeně vykouzlíte své polovičce úsměv na tváři a inspirujte se romantickými nápady na Valentýna.

Svátek svatého Valentýna letos připadá na pátek 14. února. Věděli jste, že svátek zamilovaných má svůj původ již ve 3. století, kdy kněz Valentýn i přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované dvojice? Pokud jste se i vy rozhodli tento výjimečný den plný lásky oslavit a udělat ženě svého srdce radost, podívejte se na naše tipy na valentýnské dárky a nápady, jak udělat tento den ještě nezapomenutelnějším.

Proč je šperk nejlepší valentýnský dárek?

Jak jinak říci své milované, že toužíte po tom, aby vaše láska trvala navěky, než šperkem s briliantem? Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. A diamantové šperky ALOve potěší ženu nejen na Valentýna, ale rozzáří jí tvář pokaždé, když se na ně podívá. Stanou se překrásnou ozdobou a připomínkou nezapomenutelných okamžiků.

Šperky Love Message

Málokterý symbol je více spojený s láskou jako srdce. Právě srdce se stalo neodmyslitelnou součástí šperků z kolekce Love Message. Šperky v podobě zlatých náramků a náhrdelníků se srdíčkem a briliantem se promění v tu nejtřpytivější a nejoslnivější milostnou zprávu všech dob.

Šperky No Ordinary Words

Jsou slova, která muži neříkají každý den a pro ženu sú stejně vzácná jako diamant. K těmto slovům patří láska, spojení miluji tě. Tato slova v sobě nesou ty nejhezčí emoce. Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit, jakou sílu mají, obdarujte svou milovanou zlatým šperkem s briliantem z kolekce No Ordinary Words.

Další články

Z našeho blogu

Získejte trendy cestovní šperkovnici zdarma!

Nenechte si ujít naši limitovanou nabídku a získejte trendy cestovní šperkovnici jako dárek zdarma.

ČÍST VÍCE

Nadační fond FAnn dětem: Adventní aukce šperku ALOve

I přes nepřízeň letošního roku se Nadačnímu fondu FAnn dětem již podařilo předat potřebným zdravotnickým a sociálním zařízením materiální vybavení v celkové hodnotě přesahující 2 500 000 Kč. Díky lask...

ČÍST VÍCE

Diamantové dárkové sety

Máme pro vás tipy na ty nejkrásnější dárky. Objevte naše diamantové bestsellery - nejoblíbenější náramky, náhrdelníky, náušnice a prsteny - a vyskládejte si třpytivé dárkové sety na míru. Při výběru d...

ČÍST VÍCE

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve i na Black Friday sázíme na kvalitu a nevšední luxus, a proto přinášíme exkluzivní výběr šperků s diamanty v neobvyklém odstínu.

ČÍST VÍCE