Čekejte prosím...

Šperk jako nejkrásnější valentýnský dárek od srdce

ALOve Blog — 23.01.2020

Objevte šperky, kterými zaručeně vykouzlíte své polovičce úsměv na tváři a inspirujte se romantickými nápady na Valentýna.

Svátek svatého Valentýna letos připadá na pátek 14. února. Věděli jste, že svátek zamilovaných má svůj původ již ve 3. století, kdy kněz Valentýn i přes zákaz císaře Claudia II. oddával zamilované dvojice? Pokud jste se i vy rozhodli tento výjimečný den plný lásky oslavit a udělat ženě svého srdce radost, podívejte se na naše tipy na valentýnské dárky a nápady, jak udělat tento den ještě nezapomenutelnějším.

Proč je šperk nejlepší valentýnský dárek?

Jak jinak říci své milované, že toužíte po tom, aby vaše láska trvala navěky, než šperkem s briliantem? Ne nadarmo se říká, že jsou diamanty věčné. A diamantové šperky ALOve potěší ženu nejen na Valentýna, ale rozzáří jí tvář pokaždé, když se na ně podívá. Stanou se překrásnou ozdobou a připomínkou nezapomenutelných okamžiků.

Šperky Love Message

Málokterý symbol je více spojený s láskou jako srdce. Právě srdce se stalo neodmyslitelnou součástí šperků z kolekce Love Message. Šperky v podobě zlatých náramků a náhrdelníků se srdíčkem a briliantem se promění v tu nejtřpytivější a nejoslnivější milostnou zprávu všech dob.

Šperky No Ordinary Words

Jsou slova, která muži neříkají každý den a pro ženu sú stejně vzácná jako diamant. K těmto slovům patří láska, spojení miluji tě. Tato slova v sobě nesou ty nejhezčí emoce. Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit, jakou sílu mají, obdarujte svou milovanou zlatým šperkem s briliantem z kolekce No Ordinary Words.

Valentýnský TIP: Celý den ve znamení lásky

Přejete si, aby byl letošní Valentýn výjimečný od rána až do večera? Zahajte jej tím, že své drahé polovičce připravíte snídani do postele, v práci ji překvapte zaslanou kyticí jejich oblíbených květin i večer prožijte v duchu romantiky. Pozvěte ji na slavnostní večeři a předejte jí třpytivý valentýnský dárek.

Další články

Z našeho blogu

Šperky se znamením zvěrokruhu

Ať už jste závislí na čtení svého horoskopu, patříte mezi milovníky hvězd nebo jste jen pyšní na své znamení, odhalte, co se ve vás skrývá. Vyzdvihněte i vy své silné stránky se zlatými diamantovými š...

ČÍST VÍCE

Máte už svůj první diamant?

Luxusní šperky ALO diamonds zřejmě každý zná. ALOve je její sesterská značka, která nabízí jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamanty za dostupné ceny, které se pohybuji již od 3 500 kor...

ČÍST VÍCE

Talismany ALOve pro štěstí a jejich význam

Historie talismanů sahá až do paleolitu, ale největší rozkvět zažívala ve starověkém Egyptě, kde se zdobily zlatem či vybrušovali z drahých kamenů. Od té doby se jejich obliba znásobila. Vyrábí se tot...

ČÍST VÍCE