Čekejte prosím...

Překvapte šperkem ty, kteří to nejméně čekají

ALOve Blog — 20.11.2022

Dárky pro celou rodinu

Buďte první, kdo v přátelích a blízkých rozpoutá vášeň ke šperkům. Pokud znáte někoho, kdo ještě žádné šperky nemá, darujte šperk, který otevře dveře k luxusním a do detailů propracovaným doplňkům. Šperky jsou stále populárnější také mezi muži, tak se nebojte vystoupit z řady a darovat dárek na celý život. Není třeba ztrácet čas, začít se dá již od novorozeňat.

I muži se vyžívají v módě

Šperky mezi muži v posledních letech zažívají velký boom! Ať už za to můžou Harry Styles, Timothée Chalamet nebo Brad Pitt, kteří si s doplňky hrají na červeném koberci i v soukromém životě, tento trend se zaručeně chytil. Výrazné prsteny, statement náhrdelníky nebo vrstvené náramky, zakázané není nic, ba naopak! Podtrhněte svou osobnost šperky a jděte s módou. A pro ženy se tak rozšiřuje portfolio dárků, které mužům pořídit.

ŠPERKY PRO MUŽE

Buďte první, kdo zažehne lásku ke šperkům

Na šperky není nikdy brzy, buďte první, kdo nadělí šperk novorozeněti nebo malému dítěti. Oslavte tak jejich první úspěchy nebo narozeniny a darujte talisman, který s nimi zůstane do konce života a stane se připomínkou krásných dětských let. Vybírejte náušničky, náramky nebo řetízky z kvalitního 14kt zlata a vykouzlete vašim malým ratolestem úsměv na tváři.

DĚTSKÉ ŠPERKY

Šperky utvrzující rodinné pouto

Šperky mají velkou váhu v symbolice a dokáží vyjádřit silné pouto a spojení. Matching šperky, které sdílí přátelé nebo klidně celá rodina jsou symbolem komunity a soudržnosti. Pořiďte si rodinný set šperků, který vás bude navzájem ještě více spojovat a stane se připomínkou rodinného štěstí kamkoliv půjdete.

ŠPERKY PRO CELOU RODINU

Další články

Z našeho blogu

Diamantový šperk potěší i nejnáročnější

Nejlepší čas na diamant je při zásnubách a Vánocích. Ať už plánujete tyto dvě události spojit dohromady, nebo chcete svou milovanou obdarovat bez pokleknutí na zem, diamanty opravdu vykouzlí ten nejši...

ČÍST VÍCE

Inspirujte se letos o Vánocích u celebrit

Vánoce jsou za rohem a okénko na nákup dárku se pomalu zavírá. Sháníte nadčasový dárek na celý život a zároveň něco, co bude designerským kouskem? Odpověď je zlatý šperk inspirovaný celebritami. O tom...

ČÍST VÍCE

Pomůžeme vám vybrat zásnubní prsten snů!

Chystáte se vyslovit tu nejromantičtější větu a svou milovanou požádat o ruku? Stojíte před rozhodnutím, jaký prsten pořídit a tápete? Dali jsme pro vás dohromady obecného rádce, na co se při výběru z...

ČÍST VÍCE

Dárky pro ženy vašeho života

Obdarujte své nejmilejší dárkem, který budou mít stále u sebe. Diamant, který utvrdí vaše pouto, vyjádří vaše díky a stane se symbolem vaší lásky.

ČÍST VÍCE