Čekejte prosím...

FAQ

Nejčastěji kladené otázky

VÝBĚR ŠPERKU

Jak vybrat vhodný diamant?

Rozhodli jste se obdarovat vaši milovanou osobu diamantovým šperkem a nevíte si rady s výběrem vhodného diamantu? Ať už se jedná o zásnubní prsten, diamantové náušnice nebo luxusní náhrdelník, ukážeme vám, na co se před samotným nákupem zaměřit. Více v sekci Průvodce výběrem diamantu.

Jak kvalitné diamanty jsou zasazené ve špercích ALOve?

V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. Každý diamantový šperk od ALOve je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

Z jakých materiálů jsou šperky ALOve?

Všechny materiály pro výrobu šperků ALOve procházejí pečlivou kontrolou kvality. Klenoty jsou označeny platnými státními puncovními značkami, které dokládají, že jsou vyrobeny z materiálů, které odpovídají platným evropským normám.

Z jakého zlata jsou šperky ALOve?

Každý ALOve šperk je ze 14 nebo 18karátového žlutého, bílého nebo růžového zlata.

Jak vybrat správnou velikost prstenu?

Stáhněte si list velikostí prstenu. Přiložte svůj současný prsten (nebo prsten vaší snoubenky) na vytištěný papír a najděte nejlepší shodu krytí vnitřního průměru s vyobrazenou velikostí. Číslo nad kružnicí představuje velikost vhodného prstenu.

DOPRAVA A PLATBA

Jaké způsoby platby poskytujete?

Objednávku můžete zaplatit: 1. bezhotovostně bankovním převodem, objednávka bude vyřízena a odeslána po obdržení platby na náš účet; 2. bezhotovostně platební kartou, rychlým převodem a Google Pay prostřednictvím platební brány PayU; 3. platbou na dobírku při převzetí produktu v hodnotě do 25 000 Kč, a to buď v hotovosti nebo platební kartou, dle možností kurýra.

Kolik stojí poštovné?

Šperky ALOve vám doručíme ZDARMA, kam si jen budete přát.

Kdy mi dorazí šperk?

U každého šperku najdete informace o jeho skladové dostupnosti. U šperků skladem je obvyklá doba doručení 2-5 pracovních dnů. V případě platby bankovním převodem bude objednávka vyřízena a odeslána po obdržení platby na náš účet.

Je součástí objednávky i dárkové balení?

Luxusní dárkové balení je u nás samozřejmostí. Šperky ALOve vám zabalíme do dárkové krabičky a taštičky.

REKLAMACE, VRÁCENÍ, VÝMĚNA

Jak postupovat při reklamaci?

Pro reklamaci šperku vyplňte reklamační formulář, který je ke stažení ZDE, a zašlete jej elektronickou poštou na adresu info@alove.cz nebo vytiskněte a zašlete společně s reklamovaným produktem, jeho certifikátem a číslem objednávky na adresu ALOVE on-line, s.r.o., Tusarova 45, Praha 7, PSČ 170 00. Doporučujeme k reklamovanému produktu přiložit vždy kopii dokladu o zakoupení produktu. Více o podmínkách reklamace najdete v Obchodních podmínkách.

Jak postupovat při vrácení?

Pokud se rozhodnete pro vrácení šperku, můžete tak učinit do 14 dnů od jeho převzetí. Pro vrácení můžete využít Formulář pro odstoupení od Kupní smlouvy, který je ke stažení ZDE. Odstoupení musí být odesláno na e-mailovou adresu info@alove.cz nebo poštovní adresu ALOVE on-line, s.r.o., Tusarova 45, Praha 7, PSČ 170 00. Předmětný produkt jste povinen vrátit nejpozději do 5 dnů ode dne odstoupení na adresu ALOVE on-line, s.r.o., Tusarova 45, Praha 7, PSČ 170 00. Kupní cena bude vrácena bezhotovostním převodem na váš účet do 14 dnů od obdržení vráceného produktu. Více o podmínkách vrácení najdete v Obchodních podmínkách.

Jak postupovat při výměně?

Výměnu šperku umožňujeme ve lhůtě 14 dnů od převzetí, a to pouze za šperk stejné nebo vyšší hodnoty. Pro výměnu šperku můžete využít Formulář pro výměnu, který je ke stažení ZDE. Více o podmínkách výměny najdete v Obchodních podmínkách.

Jak postupovat v případě zájmu o úpravu šperku?

V případě zájmu o úpravu šperku nás nejdříve kontaktujte na e-mailovou adresu info@alove.cz. Pro úpravu šperku můžete využít Formulář pro úpravu, který je ke stažení ZDE. Více o podmínkách úpravy najdete v Obchodních podmínkách.

PÉČE, SERVIS, ZÁRUKA

Jak pečovat o šperky?

Aby si váš nový klenot udržel co nejdéle svou krásu a své specifické vlastnosti, věnujte, prosím, pozornost instrukcím v sekci Péče o šperky.

Jaký servis poskytujete?

Klenoty vyžadují průběžnou péči. Aby váš šperk značky ALOve vypadal stále jako nový, doporučujeme nechat ho jednou ročně odborně vyčistit a zkontrolovat v našem kreativním ateliéru ALOve. Zkušení odborníci dají vašemu klenotu tu nejlepší péči a prověří, zda uchycení drahých kamenů nevykazuje žádné poškození.

Jaká je záruka na šperky ALOve?

Na šperky ALOve je poskytována dvouletá záruka dle platných českých zákonů. Nevztahuje se ale na mechanická poškození a znehodnocení šperku nevhodným zacházením. Záruka propadá provedením úprav šperku mimo servisní oddělení ALOve.