Při nákupu nad 8 000 Kč získáte cestovní šperkovnici v hodnotě 349 Kč jako DÁREK ZDARMA. Akce platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.
Čekejte prosím...

Nadační fond FAnn dětem: Adventní aukce šperku ALOve

ALOve Blog — 01.12.2020

Aukce náhrdelníku ALOve Glamorous Petals

I přes nepřízeň letošního roku se Nadačnímu fondu FAnn dětem již podařilo předat potřebným zdravotnickým a sociálním zařízením materiální vybavení v celkové hodnotě přesahující 2 500 000 Kč. Díky laskavému příspěvku pana Alojze Ryšavého, zakladatele značky ALO diamonds a ALOve, tato částka není konečná a je jen na Vás, na kolik vyroste.

Když krása pomáhá

Předmětem aukce je náhrdelník ALOve Glamorous Petals ze žlutého 14karátového zlata s brilianty ve tvaru čtyřlístku z kolekce Glamour. Délka řetízku je 42 cm, šířka a výška čtyřlístku je 7 mm. Náhrdelník se symbolem čtyřlístku patří k nadčasovým šperkům, které nikdy nevyjdou z módy, stejně jako snaha a dobrá vůle pomoci na potřebných místech.

PROHLÉDNOUT VIDEO

Aukce probíhá od 29. 11. do 17. 12. 2020. Předem děkujeme všem, kteří se do akce zapojí!

ZAPOJIT SE DO AUKCE

Další články

Z našeho blogu

Získejte trendy cestovní šperkovnici zdarma!

Nenechte si ujít naši limitovanou nabídku a získejte trendy cestovní šperkovnici jako dárek zdarma.

ČÍST VÍCE

Diamantové dárkové sety

Máme pro vás tipy na ty nejkrásnější dárky letošních Vánoc. Objevte naše diamantové bestsellery - nejoblíbenější náramky, náhrdelníky, náušnice a prsteny - a vyskládejte si třpytivé dárkové sety na mí...

ČÍST VÍCE

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve i na Black Friday sázíme na kvalitu a nevšední luxus, a proto přinášíme exkluzivní výběr šperků s diamanty v neobvyklém odstínu.

ČÍST VÍCE

Svatba na první pohled s ALOve: Jak vybrat svatební šperky?

V ALOve jsme se stali hrdým partnerem nového pořadu TV Nova Svatba na první pohled. Kromě snubních prstýnků jsme nevěstu ozdobili diamantovými náušnicemi a náramky z kolekce Simplicity a Tenderness, ...

ČÍST VÍCE