Čekejte prosím...

Charitativní kolekce ALOve Iluze by Bára Nesvadbová

ALOve Blog — 03.08.2020

,,Skutečná láska nic neočekává. Jen dává. A vše omluví.“

Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se spojila s českou klenotnickou značkou ALOve, která je již 4 roky sesterskou značkou největší české klenotnické značky ALO diamonds a navrhla kolekci náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová.

Vášeň, Touha, Láska

Náramky z charitativní kolekce ALOve Iluze by Bára Nesvadbová tvoří srdíčka ze 14kt zlata spojené barevnou šňůrkou. Náramek s červenou šňůrkou a se srdíčkem z bílého zlata se jmenuje Vášeň, s černou šňůrkou a růžovým zlatem Touha a se smetanovou šňůrkou a žlutým zlatem Láska. Cena náramku je 4 080 Kč. Zakoupením náramku pomáháte statečné holčičce Leonce Plintové na cestě ke zdraví. Poputuje k ní 50 % z ceny náramku.

PROHLÉDNOUT DETAIL

Šperky, které pomáhají

„Šperky ALOve provází naše klienty během jejich důležitých životních okamžiků - narozenin, promocí, výročí… Jsem nesmírně šťastný, že nyní mohou nejen přinést radost, ale také opravdu pomoci potřebným. Osobně si myslím, že kolekce ALOve Iluze by Bára Nesvadbová bude díky svému modernímu a trendy designu patřit mezi ty nejúspěšnější a vybere pro Leonku co nejvíce.“ říká Alojz Ryšavý, majitel a zakladatel značek ALOve a ALO diamonds.

Příběh naděje

Leonka Plintová se narodila extrémně předčasně, přesně ve 23. týdnu těhotenství. Její porodní váha byla 550 g. Děti takto předčasně narozené mají pramalou šanci na přežití. Leonka svůj boj o přežití vyhrála, ale co se jejího zdraví týče, to vyhráno nemá. Má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu a spastickou diparézu. Za pomoci cvičení a různých rehabilitací Leonka začíná pomalu chodit o berličkách a zlepšuje se i její mentální stránka. Pomozme společně Leonce udělat první krůček. Pomozme ji běhat s ostatními dětmi!

Be Charity

„Je tolik charitativních organizací, jsem z celého srdce vděčná, že pan Ryšavý důvěřuje nám. Příběh Leonky je nejen jímavý, on obsahuje obrovskou naději. Naději, že jí dokážeme změnit osud. Myslím, že by bylo víc než krásné, kdyby jeden jediný šperk původní české značky pomohl holčičce, která si na začátku od osudu nevybrala tu nejlepší kartu.” dodává Bára Nesvadbová.

Další články

Z našeho blogu

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve i na Black Friday sázíme na kvalitu a nevšední luxus, a proto přinášíme exkluzivní výběr šperků s diamanty v neobvyklém odstínu.

ČÍST VÍCE

Svatba na první pohled s ALOve: Jak vybrat svatební šperky?

V ALOve jsme se stali hrdým partnerem nového pořadu TV Nova Svatba na první pohled. Kromě snubních prstýnků jsme nevěstu ozdobili diamantovými náušnicemi a náramky z kolekce Simplicity a Tenderness, ...

ČÍST VÍCE

Pravý diamant pro tu pravou

Opravdovou lásku zpečetí jen zásnubní prsten s diamantem, který je stejně pevný jako ten nejhlubší cit. Hledáte prsten pro ženu svého srdce? V široké nabídce ALOve zaručeně najdete ten pravý.

ČÍST VÍCE

Splňte si letos vaše diamantové sny

Neodkládejte výběr vánočních dárků na poslední chvíli. Myslete na své milované už teď a připravte si pro ně třpytivé překvapení, na které jen tak nezapomenou. Nadělte si pod stromeček radost, úsměv a ...

ČÍST VÍCE