Čekejte prosím...

Na začátku byla láska

Láska k vzácným kovům a drahým kamenům, jejichž spojení vytvoří dokonalý šperk. Klenotník Alojz Ryšavý před téměř pětadvaceti lety začal budovat společnost ALO diamonds, která je dnes synonymem vysoké kvality a luxusu. Zdobí ženy nejen v Čechách, ale i ve světě, kde budí poctivá klenotnická ruční práce velký respekt.

Značka ALOve
je mladší sestrou
Alo diamonds

Je to velká rebelka, která přináší moderní, trendy a neokoukané šperky pro sebevědomé ženy a dívky. V každém originálním kousku, který navrhli a ručně vyrobili naši mistři šperkaři, se třpytí diamant.

Zákazníci jsou naše nejvzácnější šperky

Proto se o ně s láskou staráme. V našich buticích pracují vyškolení odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem dárku pro všechny příležitosti nebo pro sebe. Nikdy totiž není pozdě se začít rozmazlovat.

Vyrábíme výhradně ze špičkových materiálů

Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Každý diamantový šperk od ALOve je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

ALOve desatero

Nakupujte bez starostí! Luxusně zabalíme, zdarma doručíme, na buticích servisujeme. Změnili jste názor? Do 14 dnů od nákupu odstupte a my vám peníze vrátíme.

Česká
značka

ALOve je mladší sestřičkou ALO diamonds — české klenotnické společnosti, která působí na trhu téměř 25 let. Ctíme poctivou ruční práci a dbáme na nejvyšší kvalitu.

...
Za méně,
než tušíte

ALOve šperky můžete zakoupit již od 3.000 Kč. Diamanty osobně vybíráme přímo na diamantové burze v Antverpách a šperky tvoříme v ateliéru v Praze.

...
Zlatý šperk
s diamantem

Každý ALOve šperk je ze 14 nebo 18karátového žlutého, bílého nebo růžového zlata a zdobí jej diamant.

...
Moderní
i nadčasový design

ALOve je vždy o krok napřed. Udáváme trendy a tvoříme pro všechny moderní ženy.

...
Dárek pro
každou příležitost

K narozeninám, výročí, zásnubám a svatbě, narození dítěte, maturitě a promoci, z lásky, jako poděkování, anebo jen tak.

...
Záruka pravosti a celoživotní partnerství

ALOve šperky mají certifikát pravosti a doživotně je servisujeme.

...
Špičkové
zpracování

Šperky ALOve vytvářejí nejlepší klenotníci za použití vyspělých technologií v pražském ateliéru, který je jeden z největších v Evropě

...
Možnost prohlédnout si a vyzkoušet na butiku

ALOve šperky si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nechat ošetřit v příjemném prostředí našich 13 butiků, kde vám rádi poradíme.

...
Luxusní
balení

Luxusně zabalíme, na přání i jako dárek s komplimentkou.

...
Poštovné
zdarma

Doručíme zdarma, kam si jen budete přát.

Kontakt

+420 733 710 384

info@alove.cz

ALOve on–line, s.r.o.

Na Maninách 1040/14

170 00 Praha 7

Butiky

Šperky z naší dílny si můžete jednoduše zakoupit v jednom z našich exkluzivních butiků, kde si klenoty můžete prohlédnout na vlastní oči.

Sledujte nás
na Instagramu

Naše šperky, vaše inspirace. Sledujte nás na Instagramu a neunikne vám jediná nová kolekce.

@alove_official#slaskoualove