Butik ALOve v Brně!

Bloggerka z Brna, která byla navštívit náš nový butik ALOve v Brně, napsala o svých zážitcích článek na svůj blog - coolbrnoblog.cz.

Podívejte se, jak se jí u nás líbilo.

Na blogu vám často píšu o nejrůznějších novinkách z Brna – a dnes vám chci právě jednu zajímavou představit! V Olympii máme totiž zbrusu nový, designový butik se šperky značky ALOve! Dámy, tady vám budou doslova oči přecházet tou krásou… :) Já se tu nedávno zastavila a pro vaši inspiraci tu pořídila fotoreport. Čtěte dál… :)

______

Krásné šperky, to je pro většinu z nás, žen, něco jako “magnet”. :) Alespoň, vím to i podle sebe, miluji krásné, jedinečné a zajímavé šperky. A i proto mi neunikla velká novinka – otevření butiku ALOve v brněnské Olympii!

______

Jak jste si určitě všimli, jméno ALOve koresponduje s brandem ALO Diamonds – ALOve je to sesterská značka,  která nabízí jedinečné, zlaté šperky s pravými diamanty za dostupné ceny – ceny šperků se pohybují již od 4 500 Kč.

Za vznikem české klenotnické značky ALOve stojí známá, rovněž česká, šperkařská firma ALO Jewelry – věřím, že šperky ALO Diamonds vám rozhodně přestavovat nemusím. Tyto dokonalé šperky s pravými diamanty jsou snem nejedné ženy…

______

Šperky ALOve jsou rovněž velice kvalitní, ručně zpracováváné nejlepšími českými šperkaři, jsou ovšem cenově dostupnější. Na výrobu jsou použity jen ty nejkvalitnější materiály a každý šperk je samozřejmě také opatřen svým certifikátem pravosti.

______

Designem jsou šperky ALOve v moderním, minimalistickém, mladistvém stylu, vyrobené z bílého, žlutého, ale i z růžového zlata.