V souladu s nařízením Vlády ČR jsou všechny naše butiky v ČR od 14. 3. uzavřeny. Naše diamantové šperky je stále možné objednat online nebo s pomocí našich zkušených operátorek. Ty jsou dostupné na telefonu 733 710 384 nebo pomocí chatu zde na stránce.

Náramky plné energie

Shamballové náramky mají kořeny v tibetské kultuře a v buddhismu. A kromě toho, že vypadají velmi stylově a elegantně, skrývají v sobě i energie, které pozitivně působí na jejich nositele. Náramky pro muže dodávají vnitřní sílu, rozhodnost a autoritu v ten pravý čas. A takový dárek ocení každý muž.

Hodí se pro všechny příležitosti

Elegantní shamballové náramky ALOve mohou nosit nejen muži, kteří rádi oblékají sportovní oblečení, ale i ti, jejichž pracovní dresscode jim striktně předepisuje oblek.

Jak vybírat dárek pro muže

Muži o šperky nepečují tolik jako ženy, a také jsou často to poslední, na co myslí, než se vrhnou do nějakého sportu. Berte tedy v úvahu životní styl partnera, a také barvu a zpracování jeho hodinek. Ty vám mohou napovědět, zda se osvědčí jednoduchý řetízek s přívěskem nebo raději náramek.