V souladu s nařízením Vlády ČR jsou všechny naše butiky v ČR od 14. 3. uzavřeny. Naše diamantové šperky je stále možné objednat online nebo s pomocí našich zkušených operátorek. Ty jsou dostupné na telefonu 733 710 384 nebo pomocí chatu zde na stránce.

Tradice hodná následování

Vzácný šperk jako dárek za narození dítěte je krásnou tradicí už mnoho stovek let. Čerstvá maminka nejčastěji dostávala prsten s drahým kamenem. V mnoha rodinách se na toto láskyplné gesto nezapomíná ani v současnosti. Neznáte tuto tradici? Nevadí. Nic vám nebrání s ní začít.

Náramek nebo náušnice?

Ať zvolíte náramek nebo náušnice, neuděláte chybu. Počítá se totiž gesto a to, co máte v srdci. A že vaše partnerka dává přednost náhrdelníku? I ten na ALOve najdete ve třech barvách zlata s přívěsky s briliantem. A navíc si můžete vybrat i rozkošný dárek pro váš malý uzlíček štěstí. Co třeba řetízek s přívěskem ve tvaru malé nožičky?

Řeknete to slovem?

Možná byste raději věnovali zlatý řetízek s destičkou, na kterou si můžete nechat vygravírovat vyznání, datum nebo čas narození vašeho malého pokladu. I prosté DĚKUJI složené z písmen s brilianty je nádherným dárkem.