Čekejte prosím...

Tradice hodná následování

Narození dítěte by se dalo přirovnat k zázraku. Ten si můžete už navždy připomínat nejen tím, že se svým potomkem slavíte každé jeho narozeniny, ale také zlatými šperky ALOve, které naši klenotníci ozdobili třpytivými diamanty. Vzácný šperk jako dárek za narození dítěte je krásnou tradicí už mnoho stovek let a v mnoha rodinách se na toto láskyplné gesto nezapomíná ani v současnosti. Neznáte tuto tradici? Nevadí. Nic vám nebrání s ní začít. Inspirujte se naším výběrem šperků vhodných jako dárek pro čerstvou maminku i jako první šperk pro vaši malou holčičku nebo chlapečka.

Šperky pro oba

Ať pro vaši holčičku zvolíte náramek nebo náušnice, neuděláte chybu. Bude to překrásný dárek, který ji bude provázet celý život. Pro malého nezbedu se bude hodit diamantový náramek na řetízku nebo na trendy barevné šňůrce. A co pro lásku vašeho života? Stylový náhrdelník!

Věčné pouto

Pouto mezi maminkou a dítětem je věčné. A věčné jsou také diamanty zdobící zlaté šperky ALOve. Spojte se s vaším malým pokladem symbolickým šperkem, který vám bude už navždy připomínat vaše první společné okamžiky a nekonečnou mateřskou lásku.