O ZNAČCE

Představujeme vám českou klenotnickou značku ALOve, jejíž šperky působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem, který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská firma ALO Jewelry a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého. Všechny šperky značky ALOve jsou navrhovány v pražských kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií pečlivýma rukama těch nejlepších českých šperkařů.

Značka ALOve vznikla jako odpověď na rostoucí zájem nejen českých žen o kvalitní a cenově dostupné zlaté šperky s pravými diamanty. Při pohledu na prsteny, náhrdelníky i náušnice této značky vás zaujme moderní nadčasový design, mladistvě hravý styl a vysoce kvalitní zpracování. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Naši designéři neustále sledují nejnovější trendy ve světě klenotnictví a v reakci na ně vytvářejí oslnivé kolekce šperků pro všechny moderní ženy.
Jakmile vám do života vstoupí první diamant, bude to bezesporu nezapomenutelný zážitek. Třpytivý šperk, podtrhující přirozenou ženskou krásu a nezaměnitelný styl, si okamžitě zamilujete. Pro ALOve bude velkou ctí, pokud vás bude smět na diamantové cestě provázet od samého začátku.
Šperky s diamanty jsou také ideálním dárkem pro každou ženu či dívku, která je pro vás důležitá. Ať už vaší dcerce uděláte radost prvními diamantovými náušnicemi, luxusním dárkem k patnáctinám či osmnáctinám, nebo odměnou za úspěšně složenou maturitní zkoušku, se šperkem od ALOve nikdy nesáhnete vedle. Vaši přítelkyni nebo manželku zase bezpochyby nadchnou diamantové klenoty darované k narozeninám nebo výročí a při každé příležitosti, kdy jí budete chtít potěšit.
Klenoty ALOve jsou vyráběny výhradně ze špičkových materiálů. Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Každý diamantový šperk od ALOve je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

Jednou z priorit značky ALOve je snadná dostupnost pro každého zákazníka a nemluvíme zde pouze pouze o cenové dostupnosti. Šperky z dílny této značky můžete jednoduše zakoupit v jednom z našich exkluzivních butiků, kde si klenoty můžete prohlédnout na vlastní oči.

Butiky ALOve jsou překrásnou nákupní oázou, ve které se vám bude tajit dech nad jedinečnými šperky, oslnivými diamanty i příjemnou atmosférou. Potřebujete-li poradit s výběrem vhodného šperku, neváhejte nás navštívit a my vám doporučíme ideální šperk pro každou příležitost.

Kontakt


ALOVE ON-LINE, S.R.O.
NA MANINÁCH 1040/14
170 00 PRAHA 7

+420 733 710 384
INFO@ALOVE.CZ