BUTIKY

ALOve
OC NOVÝ SMÍCHOV

Plzeňská 8
150 00 Praha

TELEFON: +420 736 509 250

E-MAIL: Praha.Smichov@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Ne: 9 - 21 hod. 

Luxusní butik ALOve Nový Smíchov se nachází v rohovém prostoru v 1. patře uprostřed pasáže u eskalátorů vedoucích do foodcourtu.

ALOve
CENTRUM CHODOV

Roztylská 2321/19
148 00 Praha

TELEFON: +420 730 524 389

E-MAIL: Praha.Chodov@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Ne: 9 - 21 hod 

Luxusní rohový butik se nachází v prvním patře v nové části OC Centrum Chodov, přímo pod foodcourtem.

ALOve
NÁKUPNÍ GALERIE MYSLBEK

Na Příkopě 1096/19
110 00 Praha

TELEFON: +420 731 634 367

E-MAIL: Praha.Myslbek@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - So: 9 - 20 hod., Ne: 10 – 19 hod.

Luxusní butik ALOve se nachází v centru Prahy v Nákupní GALERII Myslbek, do které se dá vstoupit z ulice Na Příkopech nebo z Ovocného trhu.

ALOve
CENTRUM ČERNÝ MOST

Chlumecká 765/6
198 19 Praha

TELEFON: +420 735 703 904

E-MAIL: Praha.CCM@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Ne: 9 - 21 hod. 

Luxusní butik ALOve se nachází v přízemí OC Černý Most, přímo u kavárny Starbucks.

ALOve
AUPARK HRADEC KRÁLOVÉ

Gočárova třída 1754/48a
500 02 Hradec Králové

TELEFON: +420 735 703 903

E-MAIL: Hradec.Aupark@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Ne: 9 - 21 hod. 

Butik ALOve se nachází v 1. patře obchodního centra Aupark.

ALOve
OLYMPIA BRNO

U Dálnice 777
664 42 Modřice

TELEFON: +420 604 389 337

E-MAIL: brno.olympia@alove.cz

OTEVÍRACÍ DOBA: 
Po - Pá: 10 - 21 hod.
So - Ne: 9 - 21 hod.

ALOve
EUROVEA BRATISLAVA

Pribinova 8
821 09 Bratislava

TELEFON: +421 917 090 467

E-MAIL: Bratislava.Eurovea@alove.sk

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Ne: 10 - 21 hod. 

Luxusný butik ALOve sa nachádza na prízemí obchodného centra.

ALOve
AUPARK BRATISLAVA

Einsteinova 18
821 09 Bratislava

TELEFON: +421 917 090 556

E-MAIL: Bratislava.Aupark@alove.sk

OTEVÍRACÍ DOBA: Po - Pia: 10 - 21 hod., So - Ne: 9 - 21 hod. 

Luxusný butik ALOve nájdete na 1. poschodí obchodného centra, priamo v centrálnej časti OC.

Kontakt


ALOVE ON-LINE, S.R.O.
NA MANINÁCH 1040/14
170 00 PRAHA 7

+420 733 710 384
INFO@ALOVE.CZ