Zvěčněte svou lásku diamantovými prsteny ALOve

Hledáte ten správný zásnubní a snubní prsten, který vám bude zdobit prst až do konce vašeho života? Popostrčte svého muže tím správným směrem. Podívejte se na nabídku zlatých prstenů ALOve s třpytivými diamanty.

Láska je ten nejhlubší cit, který si zaslouží ten nejluxusnější kámen, kterým drahocenný diamant bezpochybně je. Žádost o ruku s výjimečným zásnubním prstýnkem, který dojme k slzám a vy s radostí odpovíte očekávané „ANO“. V nabídce ALOve naleznete žluté, bílé nebo růžové zlato s diamanty různých velikostí.

K opravdové lásce patří zásnubní a snubní prsten jako symbol věčné lásky a jaký jiný vybrat, než s diamantem, který je stejně věčný jako tento jedinečný cit?

Úprava velikosti na míru je samozřejmostí

V ALOve je zákazník na prvním místě. Poohlédněte se po prstenu v buticích, které se nachází v České a Slovenské republice. Profesionální asistentky vám rády poradí a dají vám speciální kartičku Moje přání, kam si můžete vybrané prsteny napsat a poté ji jen svému partnerovi nenápadně podstrčit. Nejenže mu poradíte, který prsten si přejete, ale dokonce i správnou velikost. A pokud by prsten neseděl, můžete si ho nechat v butiku upravit.

K zásnubnímu vyberte ten správný snubní

Už jste řekla „ANO“, plánujete svatbu a nyní potřebujete vybrat snubní prstýnky? Zpečeťte svou lásku s kolekcí Stvořená s láskou, která nabízí snubní prsteny z bílého, žlutého nebo růžového zlata s diamanty různých velikostí dle vašeho výběru. Každý z těchto prstenů se vyrábí na zakázku a fantazii se meze nekladou. Kromě velikosti prstene a kamene můžete vybírat i jednotlivé barvy či jejich kombinaci. Nebojte se experimentovat a k zásnubnímu prstýnku z bílého zlata klidně vyberte snubní prstýnek z růžového zlata.

V kolekci je na výběr čtyřicet osm jednobarevných a devět dvoubarevných prstenů. Každý z nich je tak unikátním kouskem, který ztvrdí vaše pouto. Až vyberete ten správný prsten, můžete si na něj nechat vygravírovat své iniciály či datum, které navždy budou tou nejkrásnější vzpomínkou.