Spojte se navždy zlatým šperkem s diamanty

Chcete své nejlepší kamarádce koupit krásný šperk, ale nevíte, jaký vybrat? Podívejte se na originální šperky ALOve z bílého, žlutého nebo růžového zlata.

Máte svou nejlepší kamarádku, která je pro vás spřízněnou duší? Dejte jí najevo, co pro vás znamená a vytvořte mezi sebou diamantové pouto. Podlehněte kouzlu symbolickým šperků a oslavte tím své přátelství.
Každá žena má jiný vkus a jiné nároky. Minimalistické zlaté šperky ALOve s diamanty však potěší jak ženu s láskou k jednoduchosti, tak k extravaganci. Při výběru šperku pro kamarádku, sestru, maminku nebo dceru Vám v butiku ALOve vždy poradí, jaký šperk zvolit.

Symbolické spojení s kamarádkou barevnou šňůrkou

Zlaté šperky ALOve s diamanty jsou tím pravým dárkem, pro vás i vaši kamarádku. Co jiného si navzájem darovat než šperk drahým kamenem, který je stejně věčný, jako vaše jedinečnou pouto. Kolekce Něha nabízí minimalistické náramky s barevnou šňůrkou dle vašeho výběru a decentním symbolem posetým diamanty.

Pokud hledáte nějaký talisman pro štěstí, poohlédněte se po špercích z kolekce Symbols – kde můžete vybírat ze symbolů jako je nekonečno, křížek, měsíc, ruka Fátimy, Davidova hvězda a další přívěsky s třpytivými diamanty v sobě nesou hluboký smysl.

Personalizované šperky

Toužíte po speciálním šperku, který bude mít výjimečný význam přesně na míru, podle vašich představ? Vsaďte na personalizované šperky! Nikde nevyniknou slova tak krásně, jako na luxusní placičce nebo známce ze zlata s malým třpytivým diamantem.

Chcete do přívěsku nechat vygravírovat svá jména, nápis FOREVER, ALWAYS, BEST FRIENDS, YOU-ME, NO MATTER WHERE, NO MATTER WHAT, INFINITY nebo SOUL SISTERS? Je to jen ve vašich rukách. Stačí, když si vyberete ten správný šperk a slova, která do něj chcete nechat vygravírovat.