Novinky z třpytivého diamantového světa

ALOve DARLINGS

Máte svého oblíbeného mazlíčka, který vyjadřuje vaši osobnost nebo k němu máte jednoduše blízký vztah? Kolekce ALOve DARLINGS je plná rozkošných zvířátek, kterým nedokážete říct ne. Vybírat si lze náramky a náhrdelníky s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominuje přívěsek ve tvaru zvířete, jako například pes – symbolizující přátelství, věrnost a ochranu; sova – moudrost nebo motýl – symbol lidské duše a volnosti a mnoho dalších.

ALOve LETTERS

Nechte se unést do světa magických písmen, která mají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník s přívěskem s iniciálou, v níž je ukryto třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

ALOve ANGELS

Kolekce ANGELS je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu andělů. Samostatná andělská křídla mají hlubokou symboliku. Své nositele ochrání, ale zároveň zdobí, a tak se luxusní zlaté šperky s diamanty a symbolickým přívěskem inspirovaným andělskými křídly stanou jak oblíbeným módním doplňkem, tak zároveň talismanem. Přívěsek s křídly anebo andílky v sobě nese ochranu, nevinnost, lásku a čistotu.

ALOve BONBONS

Prsteny z kolekce Bonbons patří k těm nejvýraznějším a nejbarevnějším šperkům značky ALOve. Vytvořte si svůj vlastní nenapodobitelný styl a podlehněte kráse barevných prstenů s drahými kameny, které se dají perfektně spojovat a kombinovat. Kolekce nabízí prsteny ve třech barvách zlata – bílé, žluté a růžové s různobarevnými drahokamy.

ALOve DOTS

Kolekce DOTS je ideální pro každou ženu s láskou k luxusním minimalistickým šperkům s drahými kameny a diamanty. Náhrdelníky a náramky ve třech základních barvách zlata v kombinaci s bílými nebo černými diamanty, safíry anebo rubíny jsou dokonalou tečkou za každým outfitem.

ALOve EXCLUSIVE DIAMONDS  

Klasické jemné šperky zdobí buď jeden výrazný briliant anebo jsou poseté množstvích menších diamantů. Tato kolekce nabízí prsteny, přívěsky i náušnice, které jsou vhodné pro každodenní nošení, ale v noci přitom svou majitelku rozzáří neodolatelným třpytem diamantů a doplní tak i večerní šaty.