NĚHA

Šperky z kolekce NĚHA patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Minimalistické trendy náramky, náhrdelníky a náušnice s briliantem v sobě skrývají osobité kouzlo a symboliku.

VÝJIMEČNÝ DÁREK,

KTERÝ SE DOTKNE VAŠEHO SRDCE

Darujte své mamince, kamarádce, dceři, přítelkyni nebo manželce šperk s jemným a luxusním designem. Náramek ALOve propojuje jemný řetízek z bílého, černého, žlutého nebo růžového zlata s decentním přívěskem a malým symbolickým talismanem, nebo barevnou textilní šňůrkou dle vašeho výběru.

Šňůrka je vysoce odolná a pevná, takže nemusíte mít strach, že nevydrží. Jaký přívěsek je tím pravým talismanem pro vás? Hvězdička, srdíčko, motýlek nebo kulička s briliantem?

BARVA, KTEROU MILUJETE

Každý z nás má svou oblíbenou a šťastnou barvu a pokud ne, zvolte odstín šňůrky podle jejího významu. Věděli jste třeba, že červená barva na šperku svého nositele chrání před pomluvami, závistí a dalšími negativními vlivy? Každá barva má svůj určitý význam, nebo se vám může jednoduše líbit. A pokud by vás náhodou přestala bavit, můžete si ji nechat vyměnit za jinou.

od 12 400,08 Kč

od 6 750,59 Kč

od 8 179,60 Kč

od 8 997, 56 Kč

od 8 179,60 Kč

od 4 461, 27Kč