Jednoduchý sladký design, luxusní šperky a ženy, které tomu rozumí

To vše na vás čeká v buticích značky ALOve, kde si můžete osobně vybrat šperk, který vás na první pohled chytne za srdce. Jak to vlastně na takovém butiku s luxusními šperky vypadá?

Oáza klidu podtržená nepřehlédnutelným třpytem

Už když kolem butiků ALOve procházíte, cítíte z nich příjemnou atmosféru. Jednoduchý design, svěží odstíny barev, jako je zelená, růžová, žlutá, mentolová, vám dávají pocit, jako byste se ocitli v nějakém candy shopu. Místo sladkých bonbonků a makronek se ve výlohách třpytí jedinečné minimalistické šperky. Živá květinová stěna tomu navíc dodává exotický nádech.

Prstýnek, náramek nebo náušnice?

V nabídce najdete šperky pro ženy, děti a něco málo i pro muže. Sortiment ALOve je opravdu široký.  Nejen, že v buticích najdete různé druhy náramků, náhrdelníků, prstýnků a náušnic, ale také spoustu speciálních limitovaných kolekcí. Každá z nich v sobě skrývá šperky s originálním designem a výjimečným významem. Každý měsíc jsou zde také speciální tematické vitrínky s MUST HAVE kolekcemi, které nelze přehlédnout.

Vystupte z davu s našimi šperky

Minimalistické náramky má v dnešní době kde kdo, ale kdo nosí opravdu kvalitní šperk s briliantem? Nikdo! Vy ale můžete a to prostřednictvím kolekce NĚHA. V kolekci najdete širokou škálu decentních náramků, které spojují přívěsek vykládaný brilianty s jemným řetízkem z bílého, černého, žlutého a růžového zlata, barevnou šňůrkou dle vašeho výběru nebo jejich kombinaci.

Vyškolené profesionálky

Je těžké té luxusní atmosféře odolat. Když vstoupíte dovnitř, hned k vám přistoupí milé dámy, které jsou vám po celou dobu vašeho nákupu po ruce. Stačí, když jim pár slovy sdělíte, co nebo pro koho šperk hledáte, pomohou vám vybrat to nejlepší. Zvolený dárek vám na závěr s láskou zabalí do luxusního dárkového balení s růžovou mašličkou a papírovou taškou.

Šperk si můžete vytvořit sami podle vašich představ

Značka ALOve nabízí exkluzivní službu: vytvořte si šperk na míru. Pokud si tedy v butiku nevyberete nic podle vašich představ, nezoufejte. Toužíte po růžové šňůrce ve spojení s bílým zlatem, kterému bude dominovat decentní srdíčko zdobené brilianty? Nebo naopak kombinaci růžového zlata s černým? Dokážeme vám splnit každé vaše přání. A pokud vás náhodou začne barva šňůrky nudit, můžete si ji u nás nechat vyměnit.

Značka ALOve přináší do světa módy a šperků originální a trendy náramky, náhrdelníky, náušnice a prstýnky v prvotřídní kvalitě. Vsází se zde především na jednoduchý design, čisté linie a efektní nepřehlédnutelné brilianty, které celému šperku dodávají jistou dávku unikátnosti.