Barevné šňůrky a jejich význam

Každý z nás má nějakou oblíbenou barvu.  Někdo má raději světlé a jemné odstíny a ostatní si potrpí zase na výraznější barvy, které nepřehlédnete. Věděli jste ale to, že každá v sobě skrývá jedinečný symbol? Pokud ne, pojďme se společně podívat, co jaká barva znamená.

Černá barva

Tmavý odstín, který je velmi elegantní v sobě skrývá určité tajemno, formálnost, profesionalitu, mystično a citlivost. Vytvořte si náramek s tmavou černou šňůrkou, která je nadčasová a doplní každý outfit. Kombinovat ho můžete i s ostatními barvami.

Bílá barva

Je snad čistší a svěžejší odstín, než bílá? Ukažte svou křehkou a upřímnou stránku prostřednictvím jemné bílé šňůrky. Doplnit ji můžete i jiným odstínem.

Růžová barva

Někdo si možná myslí, že to je barva pro barbínky, ale růžová je symbolem romantiky, lásky, něhy, štěstí a jemnosti. Noste náramek v této krásné a decentní barvě a ukažte všem, jaká je vaše duše.

Modrá barva

Cítíte se svobodně, inspirativně, klidně a spolehlivě? Podpořte své skvělé vlastnosti pomocí náramku s modrou textilní šňůrkou, která všem ukáže, co se ve vás skrývá.

Červená barva

Červená barva náramku chrání svého nositele před negativním vlivem. Navíc je to barva vášně a sexuality. Přináší také životní vyrovnanost.